Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

« zpět k přehledu dražeb

Chcete-li se účastnit této dražby, musíte se nejprve přihlásit ke svému účtu.

Pokud zatím svůj účet nemáte, zaregistrujte se.

Dražba podílu id. 4/6 na bytu ve městě Vyškov

Aktuální stav dražby:
vydraženo

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
198 EX 1029/20
Vyřizuje:
Mgr. Adriena Mihalcová
Draží:
Mgr. Jaroslava Schafferová
Odhadní cena:
1.830.000,- Kč
Nejnižší podání:
1.220.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, byt
Okres:
Vyškov

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba ukončena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba ukončena)
usnesení o odročení termínu dražby / dokument byl archivován (dražba ukončena)
usnesení o předkupním právu a závadách / dokument byl archivován (dražba ukončena)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Bytová jednotka se nachází v prvním patře, její dispozice je 2+1. Náleží k ní samostatná sklepní místnost. Okna bytu jsou orientována do dvorní i uliční části domu, byt disponuje lodžií. Vstup je do předsíně, odkud se vchází na WC, do kuchyně a pokojů. Vstup do koupelny je přes kuchyň, z pokoje je přístup do lodžie. V bytě se nachází umakartové jádro, dveře jsou původní, okna jsou plastová, měněna před 10 lety, vnitřní omítky jsou z tenkovrstvé stěrky, obklady jsou provedeny v koupelně a za kuchyňskou linkou. Podlahy jsou laminátové a z původních dřevěných vlýsek. V kuchyni se nachází plynový sporák, kuchyňská linka je novější. V koupelně se nachází sprchový kout, ventilátory a umyvadlo, na toaletě kombinované WC. Ohřev vody je zajištěn dálkovým přívodem.

Bytový dům se nachází v obci Vyškov k. ú. Vyškov a je umístěn na pozemku parc. č. 2064/81. Adresa domu je Palánek č. p. 168/13, 682 01 Vyškov – Brňany. Jedná se o panelový dům o 4 nadzemních podlažích s pěti samostatnými vchody, valbovou střechou a obdélníkovým půdorysem. Dům byl postaven roku 1972. Dům je v těsné blízkosti příjezdové cesty. Mezi cestou a domem je městský chodník a předzahrádka domu. Ulice Palánek se napojuje na frekventovanější silnici číslo 431 vedoucí z Vyškova do Hodonína. Nosné konstrukce a stropy bytového domu jsou z panelů, je provedena nástavba valbové střechy s nízkým spádem, krytina je z pálené tašky, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu, vnější fasáda je zateplena, schodiště je betonové montované s keramickou dlažbou. Vnitřní rozvody teplé a studené vody jsou z plastu, rozvody plynu a kanalizace jsou původní. Bleskosvod je instalován, dům je bez výtahu. Okna bytů jsou orientována na západ a východ. V roce 2012 byla vyměněna okna za plastová a budova byla zateplena, ve výšce suterénu byl proveden sokl z marmolitu. Celkový technický stav bytového domu je dobrý s běžně prováděnou údržbou.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace