Úvodní stránka  |  Informace  |  Kontakt
dražby:
majetek:
kraj:

Dražba id. 1/2 rodinného domu v Rohatci (okres Hodonín)

Aktuální stav dražby:
odročeno
důvod: insolvenční řízení

Základní informace

Typ dražby:
nařízená
Způsob dražby:
ELEKTRONICKÁ DRAŽBA
Číslo jednací:
198 EX 256/12
Vyřizuje:
Adriena Mihalcová, Mgr.
Draží:
Mgr. Jaroslava Schafferová
Odhadní cena:
855.000,- Kč
Nejnižší podání:
570.000,- Kč

Podrobné informace o předmětu dražby

Kategorie:
nemovitost, rodinný dům
Okres:
Hodonín

Související dokumenty

dražební vyhláška / dokument byl archivován (dražba odročena)
znalecký posudek / dokument byl archivován (dražba odročena)
Poslat odkaz známému   Vytisknout informace

Popis předmětu dražby:

Jedná se o řadový, vnitřní, přízemní rodinný dům s volným půdním prostorem. Budova je pravděpodobně založena na základových pasech. Budova není podsklepená. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající špatné údržbě. Fasáda domu je částečně zateplená. Chybí omítka. Střecha budovy je sedlová s krytinou z betonových tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu. Okna domu jsou dřevěná zdvojená a plastová. V levé části domu je vjezd s plechovými vraty. K domu patří oplocená zahrada. Oplocení je zděné. Přístup k nemovité věci je po místní zpevněné komunikaci
Dům je dispozičně řešen jako 3+1. V domě se nachází pokoj (8,64 m2), obývací pokoj (17,04 m2), kuchyň (12,80 m2), pokoj (7,59 m2), chodba (3,68 m2), koupelna (4,92 m2) a průjezd (20,18 m2). Vnitřní dveře domu jsou dřevěné prosklené. Koupelna je s vanou a s WC. Podlahy jsou pokryté PVC, keramickou dlažbou a plovoucí podlahou. Obklady jsou keramické. Dům je určen k rekonstrukci a modernizaci.

Nájemní smlouvy nebyly zjištěny. Věcná břemena nebyla zjištěna.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojku elektřiny, vodovodu a kanalizace. Přípojka plynovodu je v ulici. Přípojky nebylo možné ověřit. Vytápění a ohřev teplé vody v domě není.

Na pozemku parc. č. 428 stojí stavba rodinného domu č.p. 249. Pozemek je v katastru nemovitostí veden jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové výměře 249 m2. Pozemek je rovinatý, travnatý a neudržovaný. Pozemek je oplocený zděným plotem. Na pozemku se nachází zpevněné plochy a mobilní dům, který je ve vlastnickém právu jiného vlastníka. Pozemek je přístupný přes pozemek parc. č. 274/1 ve vlastnickém právu obce Rohatec.

SPOLUVLASTNÍK PODÍLU NA DRAŽENÉ NEMOVITOSTI JE OCHOTEN SVŮJ PODÍL PRODAT.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace